درباره ما

شرکت آرین موتور تابان

شرکت آرین موتور تابان به عنوان زیر مجموعه ای از گروه مدیریت سرمایه آرین که یکی از پرچمداران عرصه توزیع خودرو در ایران به حساب می آید، پس از انجام مذاکرات مربوطه، حق انحصاری واردات و توزیع محصولات کمپانی دی اِس در ایران را در اختیار گرفت. این شرکت تمام توان خود را برای پایه ریزی شبکه فروش و خدمات پس از فروش ویژه، با تکیه بر تجربه منابع انسانی و مدیریت حرفه ای و همگام با استانداردهای برجسته ی برند دی اِس، به کار گرفته است. تفاوت ما در تأمین خودروهایی با کیفیت استثنایی است که حس رؤیایی پاریس را به ارمغان آورده و خدماتی درخور جایگاه مشتریان خود به همراه دارند. جوهره برند دی اِس یعنی “روح آوانگارد” در قلب تجارت ما ثبت شده است و ما را وامیدارد که در عرصه نوآوری تا فتح تمامی مرزها پیش رفته و نیازهای مشتریانمان را به بهترین نحو پاسخگو باشیم.

شرکت دی اس

برند خودروسازی فرانسوی دی اس از تولد خود در سال 2014، میراث دار برجسته­ ی دی اس 19 -که 60 سال پیش رونمایی شده بود- بوده است. این خودروی افسانه­ای حایز ارزش­هایی نظیر نوآوری، تعالی و روح آوانگارد می باشد. برند دی اس به همراه مدل همزاد خود، اس ام نمادی ارزشمند از خودروهای آخرین مدل فرانسه هستند.

سایت مایکار با هدف ارائه مشاوره و خرید آنلاین خودرو به کاربران فضای مجازی در سال 95 رونمایی و از تیرماه 1396 بصورت رسمی آغاز به کار کرد.
مایکار در راستای توسعه فعالیت های برنامه ریزی شده خود، در آبان 96 اقدام به عقد قرارداد با شرکت آرین موتور تابان (نماینده رسمی DS فرانسه) در جهت ارائه خدمات فروش اینترنتی محصولات DS نموده است.
علاقه مندان به خرید این برند پرمیوم فرانسوی، می توانند زین پس با آسودگی خیال و به راحتی اقدام به خرید آنلاین خودرو با قیمت مصوب شرکت (بدون هیچگونه افزایش قیمت) نمایند.
خرید آنلاین از طریق ds.mycar.ir تفاوتی با خرید از نمایندگی و دفتر مرکزی نداشته و این خدمت در راستای افزایش راحتی خریداران گرامی مهیا شده است.
برای دریافت اطلاعات و راهنمایی بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما با همکاران ما در ارتباط باشید.

back to top
فیلتر